
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 3.3 nF |
| Tolerance | ±10 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X7R |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 100 V |
| Thickness | 0.85 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 247
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02296
Ext.Price$0.02296
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02296 | $0.02296 |
| 10 | $0.01148 | $0.11480 |
| 50 | $0.00883 | $0.44150 |
| 100 | $0.00679 | $0.67900 |
| 500 | $0.00613 | $3.06500 |
| 1000 | $0.00553 | $5.53000 |
| 3000 | $0.00507 | $15.21000 |
| 5000 | $0.00464 | $23.20000 |
| 10000 | $0.00425 | $42.50000 |
| 30000 | $0.00389 | $116.70000 |
| 50000 | $0.00356 | $178.00000 |
| 100000 | $0.00327 | $327.00000 |
